Zabezpieczenie imprez masowych

Od wielu lat zajmujemy się ochroną wielkopolskich imprez sportowych oraz dużych projektów kulturalnych.

Zaufało nam wielu mecenasów kultury oraz organizatorów wydarzeń sportowych o randze międzynarodowej.
Od kilku lat mamy niewątpliwą przyjemność otaczać ochroną coroczne spotkania modlitewne młodzieży na Polach Lednickich, gdzie "Brama – Ryba" stała się symbolem przejścia w nowe tysiąclecie.
Współpracując z Poznańskim Ośrodkiem Sportu I Rekreacji, w maju 2004 roku zabezpieczaliśmy jedną z największych w Polsce imprez o wymiarze międzynarodowym – Puchar Świata w Wioślarstwie, a także podjęliśmy współpracę z Poznańską Spółdzielnią Mieszkaniową pomagając w organizacji "Dni Piątkowa".

Wszelkie zabezpieczenia imprez masowych przygotowywane są w oparciu o "Ustawę z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych", która "określa warunki bezpieczeństwa imprez masowych, zasady odpowiedzialności organizatorów tych imprez za szkody wyrządzone w miejscu i w czasie trwania imprezy masowej…".

Doświadczenie w ochronie imprez masowych zdobywaliśmy zabezpieczając początkowo głównie imprezy sportowe dla znanych klubów piłkarskich takich jak: Lech Poznań, Amika Wronki, Warka Poznań,  Dyskobolia Grodzisk oraz klubów żużlowych: Unia Leszno i Start Gniezno. 
 
Z czasem zdobywając praktykę i uznanie klientów poszerzyliśmy zakres chronionych imprez przyjmując zlecenia zabezpieczenia wydarzeń kulturalnych oraz koncertów, do których można zaliczyć imprezę na terenie Sławskiego Ośrodka Centrum Kultury i Wypoczynku zorganizowaną z okazji  Dni Sławy , imprezę masową Dni Wschowy czy też imprezę integracyjną Cichowo – Soplicowo.